ranking 3-6 lat

RANKING TYGODNIOWY

20.07-16.08.2020

20-26

LIPIEC

1. Dorotka K- 59

2. Tymon Z- 48

3. Maciej W- 32

4. Olka-30

5. Aleksander J- 24

6. Niki-24

7. Wojtek K-19

8. Igor F – 15

27-02

LIPIEC/SIERPIEŃ

1. Dorotka K- 72

2. Tymon Z- 72

3. Niki-66

4. Aleksander J- 64

5. Igor F - 60


6. Maciej W- 54
7. Olka-45

8. Bartuś S- 20
9. Konrad P- 12
10. Basia L-15

03-09

SIERPIEŃ

1. Tymon Z- 71

2. Dorotka K- 69

3. Igor F – 68

4. Maciej W- 62

5. Olka-60

6. Jaś -59

7. Marta K- 16

8. Olek B-16

9. Patryk K- 14

10. Basia L-15

 

10-16

SIERPIEŃ

1.Nikta – 71

2. Maciej W- 70

3. Dorotka K- 69

4. Igor F – 68

5. Ola- 57

6. Tymon- 47

7. Zosia- 23

8. Nadia- 20

RANKING TYGODNIOWY

17.08- 13.09.2020

17-23

SIERPIEŃ

1.Antoni Albertin- 72

2.Nikta – 72

3. Tymon z-69

4. Dorotka K- 68

5. Igor F – 68

6. Ola- 57

7. Zosia- 23

8. Wojtek K- 19

9. Kasia B-12

10. Oliwier R- 12

 

24-30

SIERPIEŃ

1. Tymon z-71

2. Nikita- 69

3. Igor F- 69

4. Ola- 45

5. Dorotka K- 23

6. Antoni A- 19

7. Wojciech K-18

8. Krzyś S- 13

9. Bartuś-13

10. Oliwka – 12

 

31-06

SIERPIEŃ/WREZSIEŃ

1. Tymon z-69

2. Nikita- 69

3. Igor F- 66

4. Ola- 59

5. Dorotka K- 24

6. Jasiek D- 24

7. Paweł K- 20

8. Gosia P-12

9. Bartek H-12

10.Oliwka -11

07-13

WRZESIEŃ

1. Jasiek D-73

2. Tymon Z- 72

3. Nikita- 72

4. Igor F- 69

5. Ola S- 57

6. Zosia F- 39

7. Henryk K- 20

8. Dorotka K-8

9. Paweł K-8

10. Krzystzof K- 8

RANKING TYGODNIOWY

14.09- 05.11.2020

14-20

WRZESIEŃ

1. Igor F-72

2. Jasiek D-71

3. Tymon Z-71

4. Nikita-69

5. Krzysiu M-41

6. Ola S-45

7. Paweł K-42

8. Henryk K-14

9. Dorotka K-14

10.Mateusz A- 14

21-27

WRZESIEŃ

1. Tymon Z-72

2. Nikita-71

3. Jasiek D- 69

4. Igor F-68

5.Ola S- 42

6. Mateusz A-41

7. Zosia F-40

8. Krzysztof M-23


28-04

WRZESIEŃ/PAŹDZIERNIK

1. Nikita

2. Jasiek D

3. Igor F

4. Tymon Z

5. Ola S

6. Zosia F

7. Mateusz A

8. Krzysztof M

9. Henryk K

10. Dorotka K


05-11

PAŹDZIERNIK

1. Tymek Z

2. Jasiek D

3. Igor F

4. Nikita 

5. Mateusz A

6. Ola S

7. Krzysiu M

8. Zosia F

9. Henryk K

10. Pawełk K 

 

RANKING MIESIĘCZNY

 

20.07-16.08.2020

1. Dorotka K

2. Tymon Z

3. Maciej W

4. Igor F 

5. Olka

6. Niki

7. Aleksander J

8.. Wojtek K

9. Zosia F

10. Nadia

17.08-13.09.2020

1. Nkita

2. Tymon Z

3. Igor F 

4. Olka

5. Dorotka K

6. Zosia F

7. Jasiek D

8. Antoni A

9.Wojtek K

10. Henio

 

14.09-11.10.2020

1. Tymon Z

2. Jasiek D

3. Nikita

4. Igor F

5. Ola S

6. Mateusz A

7. Krzysiu M

8. Zosia F

9.Henryk K

10. Dorotka K

RANKING KOŃCOWY

22.10.2020- OGŁOSZENIE WYNIKÓW oraz wręczenie nagród głównych
GODZ. 14.00 SALA 309 - URZĄD GMINY WŁADYSŁAWOWO

3-6 lat
1 miejsce - Hulajnoga Scootander ide Highwaykick
Tymek Zagrabski
2 miesjce - Hulajnoga i rower biegowy w jednym NAO1110
Igor Fronczak
3 miesjce - Zegarek sportowy Garett
Nikita Chubar